Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mortal kombat x-et akarom...

Mortal kombat x-et akarom meghackelni lucky patcher segitsegevel. Kerlek pontosan sorrenben ird le a teendot hogy mit kell csinalni?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen szar online hack nem kell mert nekem szar. Sms-t kell kuldeni ami vagy 1000ft/SMS. Ezert akarom lucky patcherrel csinalni. Mar egyszer probalkoztam de az nem sikerult. Itt meg valami mast kell csinalni. Koszi!😘
2017. jún. 23. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Megveszed
2017. jún. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom megvenni
2017. jún. 23. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Lopáshoz kérsz segítséget itt?

Ugye ezt nem gondoltad komolyan...

2017. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
18%
Akkor nem játszol vele. Ne legyél zsidó.
2017. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia én segitek elöször nyisd meg a lucky patchert utána nyomj ra a mortal combat x re utána menj rá a patcher menüjének megyitására utána modositott apk fáj készitésére utána apk ujrá éppités inn app és lvl emulálása utána egy kicsit várni kell és ha kész ot kiugrik egy eredmény hogy sikerült ott neked az ugrás a fájra kell nyomni utána át irányit aegy fehér fájra na arra rá kell nyomni ot lesz egy olyan hogy eltávolitás és telepited eltávolitod a régi fájt és felteliped a hacket de lehet neked azért nem müködöt mert amikor hackelted eltávolitottad a játéknak az adatát amit nehezen töltötél le de tudok abba is segiteni nyomrá ahol szoktad a fájlaidat tartani ott keresd meg az android obb fájt nevezd át a mortal combat x fájt mortal combat xc re és kész amikor meghackelted és feltelepitetted akkor lépj vissza a ahol szoktad tartani a fájlokat az android obb és a mortal combat xc töl töröld le a c betüt sok sikert kivánok a hackeléshez
2017. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A lucky patcher nem hackeli meg először a telefont kell rootolnod utána a game guardian programmal tudod a pénzt és a többit beállítani a neten találsz videókat
2017. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!