Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Decemberben megéri iphone...

Decemberben megéri iphone 7-est venni?

Figyelt kérdés
Akkor jár le a 2 éves hűség most iPhone 6-osom van 2 éve és váltani szeretnék majd de a megjelenő 8-as nagyon drága lesz azt olvastam hogy 350.000 forinttól fog kezdodni ezért azt szeretném megtudni hogy a 7 nem lesz túlságosan "elavult" a 8-hoz képest? És szerintetek a 8-as megjelenesevel fog csökkenni a 7-es ára? Telekomnal szeretném megvenni majd.
2017. jún. 24. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2017. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé nagyzoló vagy, ha szerinted alig több mint 1 év után már ne érné meg (iPhone-hoz képest), ehhez képest "350 ezer nagyon drága"!
2017. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem azt hogy megéri-e az iPhone 8 árához képest, mert lehet hogy a 8 annyi lesz mint most a 7, vagy egy kicsivel több és akkor már az újabbat venné Mrg mindenki mert most ugyan azért a pénzért iPhone 7 vagy 8 szerintem mindenki a 8 at valasztana...De a 8 ha nagyon drága lesz akkor valószínűleg 7-est valasztom. És azért kérdeztem így mert úgy olvastam valahol hogy sz Apple telefonokra kevesebb ideig fog járni a frissítés es nem akarom azt hogy megvegyek drágán egy telefont és utána semmi frissítés nélkül legyen több évig. De remelem ez csak egy pletyka és nem igaz.
2017. júl. 12. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Hááát, bocsi, de ezzel a hozzáállással akkor a 8-at se vedd meg, hisz úgyis jön majd a 9, és így tovább! :D

Eddig az Apple az újabb szériaszámú iPhone-okat mindig 2 évente Szeptemberben dobta piacra, és minimum 4 évig adta/adja nekik a frissítést.

Ugyan még nincs "beharangozva" az iPhone 8 megjelenésének időpontja, de ha ezt a sémát követik, akkor bizony 2018 Szeptemberig várnod kell rá, mivel tavaly jött ki a 7-es, ami viszont így elvileg 2020-ig biztosan kapja majd a frissítéseket!

Nem tudom, hogy iOS-nál ez hogyan működik, de például Androidnál ha frissül a szoftver, tehát a Google piacra dobja az új verziószámot, utána a régebbit még kb. 4 évig támogatja, így nem kell lemondani semmi újdonságról, nem tudom, almáéknál van-e ilyesmi! :/

2017. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!