Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Átvihetem" a SIM-kártyámat...

"Átvihetem" a SIM-kártyámat egyik szolgáltatótól a másikhoz?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de mi van, ha most Vodafone-os vagyok, nemrég töltöttem fel a feltöltőkártyás egyenlegemet, de úgy döntök, hogy veszek például a Telenornál egy új készüléket. Akkor a SIM-kártyámat is "átvihetem" hozzájuk, tehát nem kell újat vásárolnom és feltöltenem azt is?
2017. jún. 25. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak szamhordozas lehetseges, jo sok papirmunkaval.

Tehat sim kartyat ujat fogsz kapni, a regi kartyan levo egyenleget nem viheted at.

2017. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Előszöris a feltöltött összeg az nem fizikailag magára a kártyára kerül rá, az csak egy adat a szolgáltatónál, hogy mennyi az egyenleged, egész pontosan az adott azonosítójú kártyának mennyi az aktuális egyenlege. Az egyenleget nem viszed magaddal számhordozáskor, a telefonszám pedig szintén csak egy adat a szolgáltatónál, hogy az adott azonosítójú kártyához milyen telefonszám tartozik. Ha te veszel egy telefont egy másik szolgáltatónál, az nagyon jó eséllyel ahhoz a szolgáltatóhoz lesz hozzákötve, azaz más szolgáltató kártyájával nem fog működni.
2017. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!