Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tehetek így zenét a...

Hogyan tehetek így zenét a telefonra?

Figyelt kérdés
Zenét szeretnék tölteni a telefonomra, a laptopról, de az USB kábellel nem érzékeli a telefon, ha pedig a micro SD-re szeretném tenni azt írja ,, a lemez írásvédett" Hogy oldhatnám meg?

2017. jún. 25. 18:29
 1/7 Varga Péte4 ***** válasza:
Próbáld meg a telefon memóriájába másolni, majd onnan a telefon saját fájlkezelőjével áthelyezni az SD kártyára.
2017. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Muszáj a laptopról küldeni? Én a helyedben inkább letölteném
2017. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. #2 sok zenéről lenne szó..
2017. jún. 25. 18:46
 4/7 Varga Péte4 ***** válasza:

Csak egy ötelet, lehet, hogy hülyeség. Nekem egyik androidos cuccommal sem volt ilyen probléma (4, 5, 6 verziók). Viszont a laptopon (windows 10) Chrome böngészőt használok, azzal lépek be a Google fiókomba.

A Google nyilván tartja, hogy milyen eszközökről léptél be a fiókodba, ilyenformán lehet, hogy engedélyezi a kártya írását, ha regisztrált eszközről próbálkozol. Mondom, ez csak feltételezés.

2017. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"A kártya írásvédett" leginkább azt jelenti, hogy elromlott a kártya. Próbáld meg másikkal.
2017. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5-ös, már egy 2,8 és 16GB-sal is próbáltam,még másik adapterrel is de sehogy sem jó :/
2017. jún. 26. 18:40
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Próbáld meg Airdroiddal
2017. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!