Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok? Milyen...

Mik a tapasztalatok? Milyen telefont ajánlanátok idős személynek?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak szeretnék új mobiltelefont vásárolni.

Az egyik legfontosabb szempont a jól hallhatóság lenne. A jelenlegi telefonját sajnos elég rosszul lehet hallani (nem a csengését, hanem a másik félt a vonal végén).

Emellett persze jó ha nagy gombjai és jól látható kijelzője van.


2017. jún. 25. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írj keretet, okostelefon legyen-e, stb.
2017. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Snapfon ezTWO3G

[link]

2017. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyszerűt szeretnék, nem okos telefont.

Árban max. 20.000 Ft, hiszen nem full extrás telefont szeretnék, hanem egyszerű időseknek valót, amit jól lehet hallani és látni.

2017. jún. 26. 17:38
 4/13 anonim ***** válasza:

Nokia 222, Nokia 230

Alcatel 2008G, 2007D, (esetleg 2004C)

Emporia Pure


A mamamobil kategóriát én csak 80 év felett ajánlanám, mert általában gagyibbak, és valaki magára veszi, ha kap egy ilyet.

Ha van rá keret, én a két Nokiát ajánlanám, mert butafonhoz képes méretes kijelzőjük van, és ha valaki nem használja őket netezésre, akkor egész korrekt telefonok.

2017. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azt hiszem, hogy már nézegettem őket, a félelmem csak az, hogy nem lesz hallható a másik fél.

Jelenleg is Nokia telefonja van (most hirtelen nem tudom a típusát) és olyan a másik fél a vonal túloldalán mintha "messze lenne" és nehéz érteni amit mond.

2017. jún. 28. 18:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet csak rosszul tartja, és nem fog a mikrofon rendesen.

De ezért is nem érdemes 5-7 ezrekért telefont venni, mert ugyan funkcióban tud mindent, de ki tudja milyen minőségben.

2017. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem csak ő, hanem én sem hallom jól.


Persze, nem a legolcsóbbat akarom megvenni, de egy vagyont se szeretnék rá költeni, mert semmi extrára nem szeretné használni csak telefonálásra.

2017. jún. 29. 20:16
 8/13 A kérdező kommentje:

Esetleg ez ajánlanád? Azt hiszem, hogy ez már a "mama" kategóriába tartozik.

Evolveo EasyPhone XD EP600

2017. jún. 29. 20:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez jónak tűnik.
2017. jún. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jók ezek a dokkolós mobilok lakásba, csak az a baj, hogy ha mindig töltőn fog lógni, az akksi hamar elgyengül (1-2 év), és akkor már a kertbe is csak pár órára tudja magával vinni, nemhogy mobilként használja. Erre figyelni kell.


[link]

Érdemes elolvasni a cikket és a kommenteket.


Nekem továbbra is az a véleményem, hogy amíg egy Nokia azért régóta piacon van, tudja mi kell az embereknek, addig ezek a noname-ebb gyártók igen gyakran zsákbamacskát árulnak.


Viszont ha tényleg a faék egyszerű kezelhetőség a lényeg, akkor az a leghatékonyabb, ha elmegy egy nagyobb Media Marktba az ember, és személyesen nyomkodja végig a kínálatot.

2017. júl. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!