Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy iPhone 7+ -t,...

Most vettem egy iPhone 7+ -t, és attól féleg hogy karcos lesz, mennyire karcolódik a kamerája ha leteszem valahova, pl asztalra vagy ha a zsebemben hordom?

Figyelt kérdés
Ez érvényes a kijelzőre, vagyis , hogy vegyek e rá egy iGlass fóliát?

2017. jún. 28. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem karcolódik, mert zafírüvegből van a külső lencse .
2017. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A durva homok azért karcolhatja
2017. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezekre a mostani telefonokra szerintem nem kell már fólia.


Speciális a kijelző, meg a kamera.


De azért kulcs mellé zsebbe ne tedd be szerintem.

2017. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz rá ne tedd kulcs és egyéb fémtárgy mellé, pl. zsebbe, de fólia szerintem felesleges.
2017. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a kijelző bírja, persze annyit azért tegyél meg, hogy ne azzal lefelé tedd az asztalra, mert úgy azért előbb-utóbb sikerül 1-2 hajszálkarcot összeszedni.


én raktam az enyémre üvegfóliát, de úgy döntöttem, leszedem, mert feleslegesnek tartom.


a kameránál meg sosem a lencse előtti üveggel lesz gond, ami 7/7plus-nál nem lett zafír, ha jól tudom, csak sima edzett üveg, hanem a kitülemkedő rész pereme már sérülékenyebb. ezt meg egy tokkal egyszerűen lehet orvosolni, így máris be van védve a telefon.

2017. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!