Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merült le 100-ról 0-ra...

Miért merült le 100-ról 0-ra a telefonom egy éjszaka alatt?

Figyelt kérdés

Lett egy keveset használt Samsung Galaxy Ace 3 telóm.

Tök jó meg minden, csak tegnap feltöltöttem 100%-ra, éjfélig használtam, max 80-ig ment le. Lefeküdtem, felkeltem 7 körül és 0%, de annyira 0, hogy bekapcsolni sem tudtam egyáltalán.


Fel nem fogom, hogy mi történt mert direkt bezártam mindent, tehát gondolom az lehetett, hogy ez a tetves rendszer elkezdte frissíteni az összes ilyen teljesen felesleges sz..rt (google play könyvek, telekom árvfolyamváltó...stb.) és kinyírta a telót.


Az Android rendszer fogyasztott 72%-ot, megnéztem.

Alapból rohadt lassan tölt a teló, tehát 10 percenként 1 százalék, de ez, hogy tök random lemeríti magát kicsit felcseszett, még akkor is, ha nem egy felsőkategória.


2017. jún. 29. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy régi telefon, aminek az akkuja nyilván gyenge már, tehát akkut kell cserélni, vagy telefont.


De ha töltőn tartod és a kijelzőt kikapcsolod, akkor azért nem kéne lemerülnie ilyen szinten.


Próbáld ki egy kölcsön akkuval, ha tudsz kérni valakitől, vagy vegyél újat.

2017. jún. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nevetséges, hogy a lassan 5 éves Huawei U8655 Ascend Y200 telóm akksija ezerszer jobban bírja, mint ez a Samsung.
2017. jún. 29. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Samsung akku terén nem valami jó. Nekem is volt Samsungom, abban 2 év után úgy meghalt az akku, hogy reggel levettem a töltőről és alig használtam, de munka után hazafelé már lemerült.

A mostani 2 és fél éves LG telóm még mindig 2 napot bír akksival.

2017. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is van olyan telom nekem kb 2 óra alatt merül le csurig.le kell cserélni
2017. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!