Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem kapcsol be az új...

Miert nem kapcsol be az új telefonom? Sürgős!

Figyelt kérdés
Ez valószínűleg egy hülye kérdés lesz de nem baj. Most kaptam meg az új Homtom ht17 pro-mat, és nem kapcsol be. miért nem? én nagyon nem értek ezekhez. valaki eltudná mondani hogyan kapcsoljam be, vagy mi a baja, mit csináljak? Előre is köszönöm!

#telefon #bekapcsolás #HomTom #homtom ht17 pro
2017. jún. 29. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Újat vettél, boltban, szolgáltatónál? Vagy pedig lopottat aluljáróban? Nem mindegy. IMEI szám alapján tartják nyílván, ha ezt érzékelik, akkor zárolják, ezért nem szabad lopottat megvenni.
2017. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mi van?? eustock-ról rendeltem, ami úgy tudom egy elég megbízható oldal!! használható válaszokat kérek, kössz
2017. jún. 29. 12:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy úgy, webáruházból rendelted? Akkor tőlük kérdezd.
2017. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs magyar használati utasítás? Próbáld meg jobb oldalon megnyomni, hátha.
2017. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tőlük rendeltem én is a Xiaomi telefonomat, ez egyből bekapcsolt. Írj nekik, hogy hibás.
2017. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. de esetleg valaki tudja mégis mit kéne tennem? vagy ez normális? sokáig töltsem? szedjem szét?
2017. jún. 29. 12:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, szolgáltatótól vett mobilt (bontatlan csomagolás) is el kellett vinni a szervízbe, mert rögtön lemerült és más bajai is voltak. Mint kiderült, gyári hibás volt, cserélték.
2017. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg töltőre tenni, lehet, hogy teljesen lemerült az akkuja.
2017. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! most töltöm, remélem sikerül. ha valaki még tud valamit az kérlek írja meg!
2017. jún. 29. 12:35
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Töltsd fél óráig.

2. Nyomd a bekapcsoló gombot 1 percig.

3. Garanciában javíttasd meg...

2017. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!