Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor adategyeztetésnél...

Health visitor kérdése:

Telenor adategyeztetésnél sehogy nem fogadja el a lakcímet, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Online felületen próbálom, pontosan írom be, de nem fogadja el. Volt már valakinek ilyen?
2017. jún. 29. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elköltöztél mióta megvetted a simkártyát.
2017. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lakcímkártyán feltüntetett szöveget kell bemásolni változtatás nélkül.

[link]

2017. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ha elköltöztél mióta megvetted a simkártyát."


Nem tesz semmit.

Nem az a lényeg hogy hol lakik, hanem az hogy a hivatalos iraton szereplő adatot adja meg, ami utána összevetésre kerül a lakcímnyilvántartással.

Lényegtelen az is ha nem is az ő nevén lett vásárolva, vagy más címen lakott.

Az a lényeg amit most ad meg, az passzoljon a nyilvántartással, ha rendben van, akkor hozzárendelik az adatokat, innentől fogva azon fog futni.

Az se lényeg ha éppen találtad a simet.

Megadod az adataid és a tiéd lesz ezentúl.

2017. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, én is Telenoros vagyok, online töltöttem ki, de nálam lakcímet nem kért! :/


Vezetéknév, Keresztnév

Anyja neve

Email cím (nem kötelező)

Születési dátum, Születési hely

Személyi azonosító okmány típusa, Száma


Nálam csak ezeket kérte, majd rányomtam, hogy "Ellenőrzés és rögzítés" , ennyi, majd pár másodperc és jött az sms, hogy az egyeztetés sikeresen megtörtént!

2017. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj be inkább személyesen a legközelebbi Telenor üzletbe, és csináltasd meg személyesen az adategyeztetést, és ha gondolod, mellékesen említsd meg a hibát, hogy "miért nem fogadja el a lakcímet?" !
2017. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lakcímet szerintem akkor kér, ha nem az eredeti tulajdonos nevén van a sim kártya. De végül úgy oldottuk meg, hogy más rokon személyi adatait adtuk meg, akinek ugyanaz a lakcíme, de érdekes módon azt a címet elfogadta, pedig teljesen ugyanúgy írtuk be. xD
2017. jún. 30. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!