Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a Honor 8 Lite,...

Jó telefon a Honor 8 Lite, megéri megvenni, ez eredeti (lent)?

Figyelt kérdés

Új telefon vásárlása előtt állok, Honor 6x, és Honor 8 lite között válogattam, de végül ez tetszett meg jobban kisebb mérete illetve kialakítása miatt.


Ennél a Magyar boltnál szeretném megvásárolni:


[link]


Láttam, hogy van 3, illetve 4gb-os verziójuk is belőle.

De leírásnál ott áll, hogy "Ázsiai modell". Nem nagyon értek ehhez, most akkor ez eredeti itt??



2017. júl. 2. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Eredeti persze, de ez a Honor 8 Lite, Ázsiára készült példánya, így elsősorban az ottani hálózatokkal kompatibilis.
2017. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez most akkor mit takar, itthoni vodafone-al is ugyanolyan jól üzemel nem? Vagy van EU-s változata is?
2017. júl. 2. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor inkább Honor 7 lite, másnéven Honor 5C. Ha elég a 2GB ram. :D Jóval olcsóbb is.
2017. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Honor 7 lite-ot sztornóztam, mivel elsősorban megfogadtam, hogy következő telefont minimum 3gb rammal veszem. Pont, hogy nem akadós telefont szeretnék.. :/
2017. júl. 2. 21:49
 5/6 A kérdező kommentje:

Vagy most megnéztem a Huawei P8 Lite (2017)-et (tulképp ugyanaz..), hogy ebből van-e EU-s modell, :


[link]


De itt meg azt írja : "Huawei P9 Lite (2017) Mobiltelefon-nal megegyező EU-s modell! Jobb áron!"


Most akk mi van, hamis?? Ezekből egyikből sincs EU-s modell?

2017. júl. 2. 22:22
 6/6 A kérdező kommentje:

Leegyszerűsítem a kérdést most már..


Honor 8 Lite-ból akkor nincs EU-s modell, és ha megveszem számíthatok itthon nála működésbeli eltérésekre?


Huawei P8 Lite (2017) pedig ami szinte tök ugyanaz, abból van EU-s modell amit itthon is lehet kapni (lásd előző link) és akk jobban megéri? :D

2017. júl. 2. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!