Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7-re van valami jó...

Iphone 7-re van valami jó zeneletöltő app? Amivel offline hallgathatok zenét, és ingyenes.

Figyelt kérdés
Már volt hamarabb iphone-m, és akkor a NetTube-ot használtam, de szerintem már azt újabb eszközökön nem lehet letölteni.

2017. júl. 4. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

offline zenehallgatás?


rakj rá mp3-at.

2017. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék mp3-at rárakni? Nem értem, hogy hogy érted ezt.
2017. júl. 4. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone SE-m van ios 11-el és ugyanúgy jó rá a nettube. Próbáld safariból megnyitni az app store-s oldalát a nettube-nak ha máshogy nem találja.
2017. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Sok százezres telefon egy forintos baromnak..
2017. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, pont az ilyenekért szidják az almásokat. Mi az hogy hogyan tudnál? Összedugod a géppel, behúzod iTunes-ba, és rajta van...
2017. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Akinek van pénze erre a rohadé-k tetved-ék szifonra, annak már nincs pénze megvásárolni kedvenc trackjeit? Szánalom qrvára kiborít az ilyen
2017. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!