Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti megvennétek ezt az Iphone...

Ti megvennétek ezt az Iphone 6s-t?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlása elott allok. Egy I6s-t szeretnék vennni. 64Gb-osat. Ha használtat veszek, mire figyeljek oda?


[link]


Ezt talaltam, Erdelyben lakom, atszamolva, ez 156 ezer HUF. Mergéri-e megvenni?



2017. júl. 4. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem adnék ennyit semmilyen telefonért sem.

Én mindig akkor veszek, amikor az előfizetésemmel lehetőség van kedvezményesen telefont venni. A mostaninak is 89 ezer volt az eredeti ára, és megvettem 24-ért.

Használtat ne vegyél semmiképpen sem.

2017. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp figyelj oda hogy minden mikrofon működik e, a kijelző hibátlan stb... Nyomkodd végig minden ponton a képenyőt, hívj fel valakit róla, ellenőrizd hogy a hátulján szereplő IMEI (ha jól emlékszem) szám nem kopott e le, megegyezik a beállításokban szereplővel, vagy megvan az eladónak a papírok a vásárlásról. Játsz le pár zenét netezz mobilnet/wifivel, ha van lehetőség bluetooth és airdropot próbálgasd. Lehetőleg mindenre figylj oda hogy ne érjen meglepetés.
2017. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6s plusom van, ha annyira nem zavar, hogy az akksija sz*r, akkor vedd meg.

Használtat meg nem nagyon vennék, csak ha személyesen látom és fel tudom ismerni a kamu iphone 6s-eket.

2017. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trevor. ***** válasza:
Magát a telefon megvenném, de nem ennyiért. És nem jófogásról.
2017. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ára, reális, mert újonnan kb. 160E Ft-ba kerül, de:

- csak személyes átvétel.

- fizetés előtt próbáld ki.

- megy-e Apple accunttal (ha jól sejtem iCould, de erre nem teszem rá a fejemet)

- IMEI számát ellenőrizd a világhálón.

2017. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

#4 nem jófogás, hanem olx, sokkal jobb mint bármi más, nem egyszer vettem innen dolgokat :)


#2,3,5 Köszi!

2017. júl. 4. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!