Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi használt, már nem működő...

Régi használt, már nem működő mobilt hol vesznek át/hová tudom kidobni?

Figyelt kérdés
Nyilván nem várok érte pénzt, de ugye a sima szemetesbe nem dobhatom.

2017. júl. 4. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik mobilszolgáltató beveszi


MediaMarktban az ügyfélszolgálaton le tudod adni, ők nem kérdezősködnek, hogy vettél e mobilt. Egyébként ha újat veszel, akkor a kereskedő elvileg át kell, hogy vegye a régi hulladékát


Lakossági hulladékudvarban átveszik

2017. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alex Fly ***** válasza:
Auchan áruházakban van elektronikai hulladékgyűjtő, oda beledobhatod.
2017. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bármelyik szolgáltatónál letudod adni, illetve mobilüzletbe! :)
2017. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jófogáson ingyen elvihető rovatban hirdetheted. A hirdetés megjelenédétől számított 30 percen belül csörögni fog a telefonod, hogy testér hová kell menni érte.

Én gyakran veszem igénybe ezt a módszert, mindig van akinek kell az ami neked már nem. Még a régi rozsdás fém kukáért is jöttek csillogó szemmel, meg a rossz ereszcsatornáért.

Pl. a régi Szokol rádiót se akartam kidobni, meghirdettem ingyen elvihetőnek.

El is vitték.

3 nap múlva 3500-ért hirdette a srác a neten, a telefonszáma alapján megismertem (meg a képen látható hogy a bőrszíjból eredetileg szegecselt részt egy érdekes formájú kis csavarral helyettesítettem).

2017. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nem szeretem a #4-és módszert, mert elviszi, két hét után rájön, hogy mégsem tudja használni, és ő már nem olyan környezettudatos, mint a kérdező, kivágják simán a kukába, vagy az erdő szélére.
2017. júl. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesco, Auchan, Interspar és hasonló hipermarketek előterében van elektronikus hulladékgyűjtő, oda be tudod dobni. Jó ilyet olvasni, ma még sokan simán kicágják a kukába és még az is csoda, ha oda és nem az utcán, vagy erdő szélén vágják ki.
2017. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!