Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S8on hogy lehet a Bixby...

S8on hogy lehet a Bixby Voicet előhozni?

Figyelt kérdés
A kiakáskor tudom hogy le lett tiltva a bixby voice de azóta már elvileg lehet használni. Na nekem sehogy nem jön elő.. maga a bixby felülete igen dehát az semmire nem jó a voicenak lennek értelme az meg nálam még lehet le van tiltva? legfrissebb szoftver van a telefonomon

#Samsung #Bixby #bixbyvoice
2017. júl. 6. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyomsz egy S8 hard reset-et és utána újra beállítod?


[link]


Nem lett valami letiltva az első beállításkor?

2017. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elvileg nem, gyakorlatilag lehet... de ha hard resetelem akkor minden törlődik róla nem? azt meg nemakarom
2017. júl. 6. 10:10
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Most turkáltam a telóban, bixby megy, elsőre elálldogált egy jó darabig a kezdőképernyőn, de utána jött az adatvédelmi meg elfogadós nyavalya és megy.

De csak a bixby híroldal, bixby fotó stb.

A bixby voice CSAK akkor megy, ha a telefon nyelvét átállítod angolra. Az adatbevitelt, stb. kompletten.

Ha ez magyar, nem is dobja fel a voice elérését.


Mert ebből a disznó bixbyből még nem csináltak magyar verziót.

2017. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A samsung oldalán azt írták hogy internet kell hozzá. Meg samsung fiók. És angolul kínaiul(mandarini) és koreaiul tud de elvileg lesz más nyelv is.
2018. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!