Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem mutatja a számítógép...

Miért nem mutatja a számítógép a mobilon lévő fájlokat, videókat, képeket?

Figyelt kérdés

Hozzácsatlakoztatom a mobilomat a pc-hez, át akarom másolni a letöltött fájlokat, felvett videókat stb. a gépre, de a könyvtárban nem találok meg semmit.

Pl Vannak dokumentumok a storage/emulated/0/download/ mappában (ezt a mobilon a fájl részleteiben tudom megnézni), de ugyanezt az útvonalat nem tudom végigjárni a PC sajátgépben. A mobilon belül van egy CARD és egy PHONE mappa. Rákeresek például az útvonalban szereplő emulated nevű mappára (PC-n), de nem talál semmit. Hogyan tudom ezt megoldani?


2017. júl. 6. 13:11
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Hát lehet, hogy telefononként eltér, de nálam Samsungnál a PC-n és Root Explorerrel a telón így néz ki:


PC által belső tárhelynek jelzett mappa helye a telón:

root/sdcard


PC által külső (SD kártya) tárhelynek jelzett mappa helye a telón:

root/storage/C753-55DE (itt nálad valami eltérő betű-szám kód fog állni)

Az androidban az "emulated" mappa a neve szerint emulált, nem fizikai, pc-ről nem fogod látni.

Az a baj, hogy ha valami "butább" fájlkezelőt használsz a telón, ami felhasználóbarátabb (állítólag), ott lehet, hogy nem látod kompletten a fájlelérési utakat, de Root Explorer meg Total Commander kimutatja a fenti módon.

2017. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!