Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a OnePlus oldaláról rendele...

Ha a OnePlus oldaláról rendelek mobilt, az tartalmazni fogja az Androidban elérhető nyelveket?

Figyelt kérdés
A magyar nyelv miatt kérdezem. Vagy olyan helyről kellene vennem majd, ahol fel van tüntetve külön a magyar menü?

2017. júl. 8. 11:14
 1/7 meszike91 ***** válasza:
Tartalmaz magyar nyelvet.
2017. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kinából hozatod abban is van magyar nyelv.
2017. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért kérdeztem, mert akkor egyszerűbb lesz majd a hivatalos oldalon nézelődni.
2017. júl. 8. 19:45
 4/7 A kérdező kommentje:
ÉS még annyi kérdésem volna, ha a Oneplus oldaláról rendelek, arra a telefonra jár garancia?
2017. júl. 8. 19:58
 5/7 meszike91 ***** válasza:
Jár, sőt csak arra jár.
2017. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 év garit adnak rá, én is most rendeltem 1+5öt :)

Nem tudom hogy az OxygenOSben van e magyar, de le tudod csekkolni.

Ha esetleg nincs, és neked annyira fontos, biztos lesz rá olyan Custom ROM ami tartalmaz magyar nyelvet.

2017. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pozitívum lenne ha van, de ha esetleg nincs, végül is akkor sem esek kétségbe, ha kell elvagyok az angollal.
2017. júl. 9. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!