Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol nézhetném mg az új Nokia...

Hol nézhetném mg az új Nokia 3310-est?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Voltam már Media Markt-ban de ott nem állították ki. Legalábbis ahol én voltam ott nem.

Viszont szeretnék megnézni néhány dolgot mielőtt megveszem ezért szeretném megnézni a kezemben.

A válaszokat előre is köszi!



#mobiltelefon #Noki 3310
2017. júl. 10. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

most kapásból én is azt mondtam volna media markt.


neten nézegess fotókat, jobbat nem tudok.

2017. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
2017. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gelo válasza:
100%
Én meg a Nokia 3/5/6-ot nem találom. A Media Markt honlapján sincs fent, csak az új 3310-es.
2017. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért mert még nagyon újnak számítanak. Talán 1 hónap múlva már ott is elérhető lesz. A 3310-es nél is így volt: az Edigital honlapján csak pár hete elérhető pedig maga a készülék már hónapokkal ezelőtt kijött. Kell egy kis idő amíg a boltok ráállnak az új termékekre.
2017. aug. 4. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!