Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez csak szerintem van így egy...

Ez csak szerintem van így egy okostelefon esetében, vagy másnak is van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy azon kevés telefonok esetében, ahol még cserélhető az aksi, valahogy mintha a gyártók kevésbé figyelnének a minőségre és kapacitásra, mint egy olyan mobilnál, ahol a hátlap nem levehető és aksi nem hozzáférhető. Vagy ezt csak én tapasztaltam így? Nálam mindig hamarabb meghalt egy telefon aksija, amit lehetett cserélni, mint egy olyané amit nem.

2017. júl. 10. 12:55
 1/5 vantel ***** válasza:
Nekem nem halt még meg telefon aksi, cserélhetősöm van, 3. Androidosom .
2017. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azokat is lehet cserélni, csak nem egyszerűen lepattintod a hátlapot. De mindnek cserélhető az akksija.
2017. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2


Arra gondoltam, ami egyszerűen, otthonilag cserélhető bármikor.

2017. júl. 10. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Aminek leszedhetős az általában régi.

Aminek nem leszedhetős az új.

Régen kevesebb dolog futott a telefonon addig nem kellett strapabíró aksi,mivel nem futott a háttérben 15 dolognál több.

A mai telefonokban egyszerre 25-35 folyamat is futhat,amelyet az akkumulátornak el kell bírnia.

Főleg a Samsung erre mostmár figyelni fog a Note 7 hiba miatt.


Ez csak úgy mellékesen mondom de Amerika egy kicsit "fél" a Note szériától.Tehát Amerikában majd nem lehet kapni.Ami a Samsungnak elég nagy hátrány mivel Amerikába forgatják a legtöbb ilyen "ellenálás" tesztet.

2017. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.

A Note 8-at biztos nem lehet kapni Amerikában,de rendelni lehet.

2017. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!