Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok SuperSU-t telepíteni...

SIDLER22 kérdése:

Tudok SuperSU-t telepíteni fastboot mode-ból?

Figyelt kérdés
Szeretném a Nexus 5X-emet rootolni úgy, hogy nem telepítek fel semmilyen custom recoveryt és ROM-ot. Olvastam, hogy a fastboot-tal lehet flash-elni recoveryt meg mást is. Csak, hogy eddig egy videót sem találtam róla, hogy Recovery-n meg ROM-on kívűl mást telepítenének így. De állítólag lehetséges. Az idióta kínai one click root és társaira meg nem vagyok kíváncsi (köszi)!

2017. júl. 10. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy nézegetem a fórumokat csak twrp-ből lehetséges, fastboot alól nem. Esetleg adb sideload a recoveryből.
2017. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam ilyenrõl, szerintem nem lehetséges...

Ha mindenáron Custom Recovery nélkül kellene, akkor én ezt csinálnám:

1. KingRoot régebbi verzióját futtatom

2. Terminal Emulator t lesz

2017. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

-edem

3.Van egy script, ami lecseréli a KingRootot SuperSUra és azt futtatom (ha nem találod, privátba át tudom küldeni)


Bocsi am h 2 részre szakadt az üzenet, véletlenül rányomtam az elküldésre :D

2017. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kell. Ennyire nem akarom bonyolítani. Csak olvastam, hogy szinte bármit fel lehet fastboot-ból flashelni (ha olyan a fájl). De hát akkor úgy látszik mégse. Nem fogok vele ennyit szórakozni akkor felteszek rá egy TWRP-t azt kész. Azért köszi a válaszokat :)
2017. júl. 16. 09:27
 5/7 Trevor. ***** válasza:
AMD-ből meg lehet csinálni azt, hogy csak bebootolsz TR-ben, de nem flash eléd fel, ezáltal megmarad a gyári recovery. Bár szerintem jobb rendesen feltelepíteni.
2017. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:
*ADB
2017. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trevor. ***** válasza:

*bebootolsz TWRP-be

nem megy már az írás így este

2017. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!