Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teljesen lemerült a tabletom...

Teljesen lemerült a tabletom a töltőnek pedig rossz az érintkezője most mit csináljak?

Figyelt kérdés
egyszer a tabletom leesett az ágyról töltés közben és elferdült az érintkező azóta mindíg meg kell mozgatni hogy töltődjön,általában amikor 15% van már töltőre rakom de most elfelejtettem és lemerült annyira hogy azt se jelzi ki mikor tölt mikor nem így nem tudom meddíg kell benne mozgatni a töltőt most mi tévő legyek?

2017. júl. 10. 13:43
 1/10 anonim válasza:
Hát, attól tartok hogy be kell ruháznod egy új tőltőre, ha viszont van ideged cellux-al baszakodni akkor tekerd körbe a tableted úgy, hogy valamilyen irányba nyomja a csatlakozót, próbáld meg nem annyira erősen mert akkor lehet tönkremegy, én így töltöttem a telefonom fél évig... aztán vettem egy új töltőt 1000Ft-ért. :'D
2017. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nemcso ***** válasza:
Megnézed a töltőn a paramétereit, majd veszel ezzel egyezőt a neten 1-2 ezerért.
2017. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a töltő problémát még tudom orvosolni a hangsúly azon van hogy csutkára lemerült és nem látom mikor tölt
2017. júl. 10. 14:30
 4/10 nemcso ***** válasza:
Ha éleszted a képernyőt, mutatnia kellene a töltést jelző elem jelet a képernyő közepén.
2017. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Veszel egy új töltőt , bedugod és tölteni fogja.
2017. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na szerintem nem teljesen értitek úgyhogy elmagyarázom 1: nem magával a töltővel van a gond hanem az usb befogadóval ahova beledugom 2: annyira lemerült hogy kiírja az akku töltést de csak tíz másodpercig nekem pedig kb.5 perc mire megtalálom rajta a tökéletes pózt ahol tölti (annyira rossz álapotban van hogyha egy kicsit is megmozdul már nem tölti bármilyen töltővel próbálom)
2017. júl. 10. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mi nem értjük teljesen , hanem te irtad rosszul.
2017. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bocs
2017. júl. 10. 18:54
 9/10 nemcso ***** válasza:
Elviszed szervízbe, vagy, ha van hozzá affinitásod, akár net segítségével megcsinálod.
2017. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
próbáltam net segítségével de a témával kapcsolatban nem találtam semmit:/
2017. júl. 10. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!