Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha OTP bankautomatán keresztül...

Ha OTP bankautomatán keresztül töltök fel telefonegyenleget, akkor az miért kéretlen internet szolgáltatás formájában folyik el?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem 3000 forintot a kártyámra. Azt hittem ebből legalább 1 és fél hónapig tudok majd telefonálni,, 1500 forintot is 3 hét alatt beszélek le.

Erre állandóan rácsatlakozik mindenféle hálózatokra, akármit csinálok, akárhányszor kapcsolom ki a wifit, állandóan feldobja hogy "Ön igénybe vette a blablabla szolgáltatást"

És 2 hét alatt elpárolgott az a 3000 forint.

Ez mi?



2017. júl. 11. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy "blablabla szolgáltatást" ír? Mi is az PONTOSAN?
2017. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az biztos hogy nem az otp bankautomata hibája. És nem a wifit kell kikapcsolni, hanem a mobil adatforgalmat!!
2017. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Tisztelt Ügyfelünk! A mai nap igénybevette a NapiNet adatdijcsomagot. Rendelkezésre álló egyenlege 10 MB, amelyet ma 23:59:59-ig használhat fel. Egyszeri díj: 181 forint. Üdvözlettel: telekom"



Mivel soha nem használok a telefonon semmilyen internetes marhaságot, ezért nem ismerem hogy működik. Nálam a netezés laptopról megy, telefonálás telefonról. Rém meglepő, de valaki szereti funkció szerint használni a tárgyakat. Nem szorulok rá hogy még a fogkefébe is érintő képernyő, internetkapcsolat, és 12 megapixeles kamera legyen beépítve. Ezért nem ismerem hogy mit hogyan állítsak be.


És köszönöm kettesnek, átnéztem mindent, és találtam egy "adatkapcsolat" részt.

2017. júl. 11. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
hivd fel a telekom ügyfszolgálatot, van ingyenes számuk, keresd meg az élő ügyintézőt (de automatán is lehet) mondd le a napijegyet
2017. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Hát ha a wifit kikapcsolod, akkor az a szerencsétlen telefon kénytelen a mobilhálózaton végezni az adatforgalmát. És ez nem éppen ingyenes... sőt! Ráadásul mindezt napi nettel, amely minden egyes nap levonja a megfelelő összeget.

A wifit nyugodtan hagyd bekapcsolva. Inkább a mobil adatforgalmat tiltsd. Még jobb, ha a Telekom ügyfélszolgálatán letiltod a NapiNetet. Esetleg helyette valami értelmesebb havidíjas adatcsomagot veszel, és akkor tervezhető a mobilnet költsége...

2017. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!