Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg tönkremegy az iphoneom...

Tényleg tönkremegy az iphoneom, ha nem az eredeti töltővel töltöm?

Figyelt kérdés
Iphone 6-om van,ma vettem az erunicsben a biztonság kedvéért egy usb kábelt,mert az eredeti kezd megtörni.Valakitől azt hallottam,hogy ettől tönkremegy az akksi.

2017. júl. 11. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Az ohm törvény nem ismeri a sznobizmus fogalmát.
2017. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ja, tönkremegy. Köztudott, hogy az ipHone telefonok töltéséhez nem elég csak gyári kábelt, hanem csak speciális elektronokat lehet használni, mindegyikbe egyenként bele van ütve az Apple logo, minden más esetben a telefon kuka.
2017. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Normál helyen vásárolva nem múlik a kábelen semmi, de nekem pl tönkrevágta a tabletemet egy Kínából rendelt, mágnesesen csatlakoztatható kábel. Soha ilyet nem szabad rendelni onnan :)
2017. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, mi tortent?:O nekem is magneses kabelem van.
2017. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Pontosan nem tudom, lehet egy szál meg volt benne cserélve. Másfél éves vo!t a tablet, semmi gondja nem volt az akksinak . Kétszer raktam fel tölteni azzal a vacakkal, másodjára nem töltődött csak nagyon lassan (a saját kábelével sem), irtózatosan melegedett használat közben, eleinte csak 2-3 órát bírt akkuról (addig egy egész munkanapot simán, sőt), majd már csak töltőn lehetett használni. Végül se töltést nem vett fel, se bekapcsolni nem lehetett. Mindez két hét alatt.


Neked szerencséd volt, és hibátlan darabot kaptál, lehet az enyémben felcserélődött két szál, vagy rosszul voltak szigetelve, fogalmam sincs. De ezek után én ilyesmit (töltő, kábel) nem rendeltem Kínából.

2017. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem semmi, nekem kb 35-40 fokosra melegedik a fem resze, amikor 30%rol toltom, nagyobb amper felvetel miatt, es minel toltottebb az akku annal jobban kihul:D
2017. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!