Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teljes némitást hogy tudnám...

Teljes némitást hogy tudnám kikapcsolni egy nexus 5 telefonom, hiába nyomok rá nem kapcsol ki, ma ezért nem keltett fel időben, hiába indított újra a telefont nem reagál, nem kapcsol ki ez a funkció?

Figyelt kérdés

#telefon #kikapcsolás #Nexus #Ne zavarja mód
2017. júl. 12. 11:06
 1/2 anonim válasza:
Android 6 on: ugye lehúzod felülről az értesítési sávot 2* (gyors elérési cuccok miatt) és ott kell lennie egy "ne zavarjanak" ikonnak amit ki majd be kell kapcsolni (ekkor lehet beállítani hogy csak riasztáskor rezegjen vagy adjon hangot vagy a teljes némítás ami minden hangot/rezgést letilt
2017. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudom, nem most használom először de amit leírtak meg már persze én is próbáltam nem működik, mint ha rá sem nyomnék, ne reagál, mint ha befagyott volna ez a funkció, de azóta sikerült a hangerő gombot kellet kétszer megnyomni úgy már működik, azért köszi a választ...
2017. júl. 13. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!