Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobilra tudtok...

Androidos mobilra tudtok használható, ingyenes fejlkezelőt?

Figyelt kérdés
Többet is levettem de van ami angol, van ami úgy jeleníti meg a fájlokat, hogy nem látom a mappákat és minden mappa minden fájlját összehozza egy közös mappába, van ami nem ismer bizonyos képformátumokat és találtam olyat is aminek annyi baja volt, hogy nem tudtam benne képet törölni meg áthejezni. Volt ahol a képek nem jelentek meg kis képben így a név alapján nem sokra mentem a képpel.
2017. júl. 12. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] ez jó
2017. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
total commander sokat tud és kevés helyet foglal.
2017. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ES File Explorer
2017. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
ES File Explorer. Igaz, kicsit át kell nézni a beállításait, mert túl sok mindent akar és elég nehéz lebeszélni arról, hogy átvegye a teljes kontrollt a mobil felett. Cserében viszont mindent tud, amire csak szükség lehet: helyi és hálózati fájlkezelés, natív felhőtárhely-elérés, alkalmazásmenedzselés, adatátvitel, letöltéskezelő és még rengeteg minden.
2017. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Total Commander

X-Plore


Attól függően, mire is van szükséged.

TC kicsi, egyszerű, mégis elég funkciógazdag főlleg a kiegésszítőivel (plugin) együtt. (Windows megosztott meghajtó kezelés, ftp, wifi file transfer, pár felhőtárhely kezelése, integrált médialejátszó (zenék/videók/stream -ek is...) root fájlkezelőnek tökéletes.


X-Plore teljesen más felület, sokaknak szokatlan, de megszokható. Több felhőtárhely, mint tc -ben, a beépített médiamegjelenítője a képeket is támogatja. Root fájlkezelőnek nem mindíg jó (engedélyeket tönkreteszi)

2017. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Total Commander.

A pc-n nem vagyok nagy TC fan, de androidon ez a legjobb kétablakos kezelő.

2017. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!