Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom rátenni az ios-t...

Hogyan tudom rátenni az ios-t az újan vett iphone-ra?

Figyelt kérdés
Az ebay-en vettem egy iphone 7 plus-ot de a beállításokban azt írja hogy andriod 6.0 van rajta meg a safari helyett google chrome van,hogyan lehet rátenni az ios 10-et?

2017. júl. 12. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Vettél egy kamu iphonet. Ez egy hamisítvány. Kérd vissza a pénzt

2017. júl. 12. 12:14
 2/11 A kérdező kommentje:

tudom hogy kamu csak, azért kérdeztem hogy nem e lehetne megoldani valahogyan hogy rálehessen tenni az ios-t

ha nem lehet akkor így is jó lesz

2017. júl. 12. 12:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod rárakni.
2017. júl. 12. 12:56
 4/11 Alex Fly ***** válasza:
72%

Nem tudod. Hogy ne menjünk tovább, iOS licenchez sehol nem fogsz hozzájutni, azt az Apple csak előre telepítve árulja.

De nézd a jó oldalát: egy valódi iPhone-ra ugyanilyen nehéz lenne Androidot (vagy bármilyen más operációs rendszert) telepíteni...

2017. júl. 12. 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
iOS licence, előre felépítve árulja... Jókat tudtok írni 😂
2017. júl. 12. 19:05
 6/11 Alex Fly ***** válasza:
69%
@5: "jókat tudtok írni"... Miért, talán nem így van? Forgalmaznak bárhol a világon iOS-t anélkül, hogy meg kellene mellé venned egy Apple készüléket? Vagy bármi másra installálható, ami nem eredetileg azzal lett forgalomba hozva? Ha tudsz ilyen beszerzési forrást, akkor ne tartsd magadban: kíváncsi lennék rá...
2017. júl. 12. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, de rá tudsz tenni iPhone ikonokat, hátteret, betűtípust, zárképernyőt, billentyűzetet, csengőhangot külön-külön is. Letöltheted az xOS Launchert a Google Play áruházból, és az hasonlóvá teszi a Android felületét az iPhone-hoz.
2017. júl. 13. 10:19
 8/11 anonim ***** válasza:
de az még nem iPhone, csak iPhone illúzió, önbecsapás
2017. júl. 13. 16:33
 9/11 Alex Fly ***** válasza:
...és valószínűleg ezek már előre telepítve rajta vannak a készüléken. Akármennyire is hamisítvány, azért arra ügyelnek, hogy ne TouchWiz felület legyen rajta...
2017. júl. 13. 20:01
 10/11 anonim válasza:

4-es válaszoló. Tévedsz!

Lehet például olyan hamisítványt is vásárolni, amin hivatalos IOS fut. És ezt nagyon egyszerűen megoldják. Összeszedik a leselejtezett telefonokat és az alaplapját, meg a házat kiszerelik. Emellé betesznek gagyi alkatrészeket (kijelző, kamera, stb)

És gond nélkül telepítik a rendszert. Működni fog, de ujjlenyomat olvasó sosem fog menni és kicsit gagyibb lesz.

Amúgy meg az sem igaz, hogy nem tudsz ezekre a kütyükre mást tenni. Ugyan érteni kell hozzá, de simán telepitesz az iphone-ra androidot és fordítva. Ha akarod még windows xp-t is. A belseje ugyan az kb, csak a szoftveres részét kell megbütykölni kicsit.

2017. aug. 16. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!