Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud nekem abban segíten...

Valaki tud nekem abban segíteni, hogy az iOS 11 Beta verziót hogyan is kell leszedni?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném.

2017. júl. 12. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Ennél jobban nem tudnám leírni

2017. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem a leszedése kell!
2017. júl. 12. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
A cikk tartalma az előkészületek, a letöltés és a telepítés. Olvasd el...
2017. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, kicsit lehetnél konkrétabb!

Leszedni... Honnan, mire gondolsz leszedés alatt? Letölteni internetről majd telepíteni, vagy leszedni telefonról és visszatérni előző verzióhoz?

2017. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

aki nem tudja megkeresni se magától, az mégis miért vállalkozik olyan feladatra, amihez nem ért?


nem szeretnénk 1-2 órával később itt látni a következő kérdésedet, hogy "hogykő visszarakni az ájóesz 10-et, mer bugos szar ez az ájoesz 11"...


az lenne az első dolog, hogy van egy másik iPhone-od, amit nem használsz, és arra rakod fel, nem pedig a hétköznapi telefonodra, mert ha elvesztessz egy csomó adatot, akkor meg majd azért hisztizel...

2017. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült már. Egyébként iOS 11 Béta 2-ről tettem vissza az iOS 10.3.2-öt. De látom itt ismét van egy pár kekeckedő. :)
2017. júl. 14. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!