Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon (5. 0.2) hogyan...

Androidon (5. 0.2) hogyan lehet megakadályozni a google play áruház és a google play szolgáltatások (erőszakos) autómatikus frissülését?

Figyelt kérdés

Az áruházban ki van kapcsolva az appok autó. frissítése, mégis frissíti a fent említett két appot.


Nincs szükségem a jelenleginél frissebbekre ezekből, főlleg, hogy túlságosan belassítja a play szolg. a telómat és mobilneten is kéretlenűl frissűl...


Első körben (a root jogok kihasználásával) az jutott eszembe, hogy a jelenlegi apk/dalvik... fájlok attribútumát áttállítom csak olvashatóra, de nem szeretném hogy többé ne boot -oljon be a rendszer (hisz ezek rendszer-appok). A boothiba javítása túl időigényes és sok adatot/appot kellene utánna visszaállítanom, így ezt nem kockáztatom meg úgy, hogy nem tudom, hogyan reagálna erre a rendszer.


Tud valaki jó megoldást?



#frissítés #Android #Play áruház #play szolgáltatások
2017. júl. 12. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, pedig engem is érdekelne...
2017. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A valódi gond akkor az, hogy lassítják a rendszer működését és nem az, hogy frissül.

Az én telefonomat is lassítják ezek. Én lefagyasztom őket és csak akkor indítom el, amikor szükségem van rájuk.

Ice Box , nekem ez vált be erre a célra.


[link]

2017. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A hibernálás az áruházra még rendben is van, de a play szolg. esetében ez gondokat okoz. Néhány (vagyis jónéhány) app igényli.


Ha esetleg működő alternatíva lenne még az áruház megkerülésére, az is jó lenne, de egy ideje google -ék nem engednek appot letölteni 3. fél alkalmazásával...

2017. júl. 12. 22:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Tehát a gond a frissülés. A lassulás másodlagos, ugyanis a downgrade megoldható, csak idegesítő állandóan ezzel vacakolni.


Egyébként az áruház nállam is hibernálva van, amíg nem kell. De utánna az állandó downgrade -el már tele a hócipőm...

2017. júl. 12. 22:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hibernálást írtam végig, ami félreérthető... Tiltva van a play áruház.
2017. júl. 12. 22:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Valaki egy használható megoldást nem tud esetleg?
2017. júl. 15. 20:16
 7/7 Captain Logic ***** válasza:
0%
HÁHÁ, ANDROID
2017. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!