Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Live:unicor2004 kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Nekem most egy lg k8 telefonom van 2 éve, de nm vagyok vele megelégedve. Gondolkoztam a huawei p10 de nm tudom h milyen telefon,akinek van az irja meg h jó vagy nm jó. Az ár 100-180E. Előre is köszönöm a válaszokat!!

2017. júl. 13. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mire van szükséged? Android fontos? Ebben az árkategóriában az iPhone SE-t, 6s-t ajánlanám.
2017. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ebben az árban iP 7-est is tudnál venni.
2017. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
iPhone 7 vagy samsung galaxy s7 edge, esetleg s8, ha kifogsz egyet akciósan...
2017. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Huawei-k általánosságban nagyon jók (szoftver, hardver, kamera, ár-érték arány), úgyhogy biztosan nem nyúlsz mellé a P10-zel, ezen kívül P10 Plus, Mate 8 (64 GB), Mate 9, esetleg más márkából Samsung Galaxy S7, S7 Edge, S8, LG G5, G6, vagy Asus Zenfone 3 (5.5")
2017. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy Iphone 7 et ajánlok
2017. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Én azért nem szoktam a hetet ajánlani, mert mindig arra panaszkodnak, hogy nincsen jack dugó
2017. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mik ezek az iPhone ajánlatok?

Nem semmik egyesek, hogy náluk az Android eleve ki van zárva, pedig 100 - 180 E Ft között, azok remekelnek.

(tudom, úgysem számít, de mégis leírom: nem az iPhone-t fikázom, jó az is, de nem kell túlzásba esni).

Kérdező: ebben az árszegmensben, az alábbi Androidos telefonok kaphatóak: OnePlus 5 (a gyártó oldaláról), Honor 9 és a Xiaomi Mi 6. Ezt a három telefont, a tech2-esek már összehasonlították, amit itt meg is nézhetsz:

[link]

Persze még ott van, a Samsung Galaxy 7 is, ha az neked megfelelne.

2017. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki olyan telefont ajánl, ami bejött neki. Az androidosok meg még nem érkeztek meg.
2017. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Iphone-t nem vennék. Nem tudom miért, idegenkedem ettől az egész Apple mániától. Én a huaweiről hallottam rosszat ismerőstől. Erősebben nyomta meg kicsit a kijelzőt és az berepedt. De ár/érték arányban a legjobb. Ha üthető teló kell, amit nem kell félteni, akkor CAT S60. Én nagyon meg vagyok elégedve vele.
2017. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7-es, nem csak az számít, hogy mik jártak a tech2-esek kezében, más nagyon jó Androidos telefonok is vannak!


"Az androidosok meg még nem érkeztek meg" - látom, #8-as, az én válaszom is, és a #7-esé is elkerülte a figyelmedet. #4-es vagyok.


#9-es, lehet hogy ismerősöd véletlenül kifogott egy olcsó alsókategóriás típust, vagy pedig egy gyári hibás darabot. Több mint 2 éve használok Huawei-t napi szinten, és nem csak működésben semmi baja, hanem relatíve a strapát is jól bírja! Néha amikor dideges vagyok, olyankor én is elég durván nyomkodom, de még soha nem repedt meg!

2017. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!