Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik telefonhoz hozzászóltak 63. man másikhoz 1328. an? Pedig elvileg a huawei pörgősebb meg nagyobb akkuval van az adatok alapján. ---->

Figyelt kérdés
2017. júl. 13. 13:26
 1/8 A kérdező kommentje:
2017. júl. 13. 13:26
 2/8 anonim ***** válasza:
És??? Ez most miért számít?
2017. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondd meg , mit jelent az hogy

"hozzászóltak hatvanharmadik man" ?

Mert ezt igy kell kiolvasni.

2017. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed több kérdést is felvet. Mi az a 63. man és 1328. an? Az an-oknak és a man-oknak (legyenek ők bármik is) a 63. és a 1328. tagja szólt hozzá? Ezek szerint az an-ok és a man-ok valami alapján sorrendet állítanak fel maguk között? És kik ők? És mit jelent az hogy egy man vagy egy an hozzá szól egy telefonhoz? Nekem van egy mobiltelefonom, de nem sok értelmét látom, hogy hozzá szóljak, mintha valami élő dolog lenne. És ha jól értem a man-oknál és az an-oknál ahhoz a telefonhoz célszerű hozzászólni, amelyik jobban tud pörögni és még az akkuja is nagyobb? Nagyon érdekes kultúrája lehet a man-oknak és az an-oknak!
2017. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom minek kell kukacoskodni, szerintem értitek.

Amenniyben nem akkor nyilván nem ti fogjátok megadni a választ a kérdésemre.

Szóval egyik készülékhez alig szóltak hozzá, alig beszélgettek róla, másikról van egy nagyon aktív fórum. Miért van ez?

2017. júl. 13. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert.

Ennyi az egész. Kérdezd meg inkább az ottani közösséget.

Nem kukacoskodás, de ez van - nem minden mobilról tudnak sokat írogatni.

Szerintem meg a kevés is elég, ha kellően tartalmas.

2017. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert az egyik készüléket sokan használják, a másikat meg nem, tehát alig van bejegyzés. Ez van, ez ennyire qrva egyszerű.
2017. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért vettek kevesebben huaweit?
2017. júl. 13. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!