Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalataitok szerint...

Tapasztalataitok szerint mivel érdemes okostelefon üvegfóliás felületét, illetve hátul, a fényképezőgép objektívjét időként takarítani?

Figyelt kérdés

Üvegfóliát tettem a mobiltelefonomra (Samsung Galaxy, J5), még amikor megvettem az új készüléket. A fólia jól beválik, jól rátették. Viszont koszolódik lassan. Kérdésem, hogy szerintetek mivel takarítsam, ami a tapasztalataitok szerint hatékony, és nem tesz kárt az üvegfóliában?


A másik kérdésem, hogy az okostelefon elülső és hátsó fényképező-objektívjeit, a felületet legkívül (bocs, ha nem a helyes kifejezést használom) mivel érdemes szerintetek letakarítani időnként? Vigyázok ezekre is, de elkerülhetetlen időnként, hogy le legyenek kicsit piszkosak. Nem akarnám tönkretenni, pl. karcolni, homályosítani ezeket sem.


Előre is köszönöm!



2017. júl. 14. 11:17
 1/2 Trevor. ***** válasza:
Én időnként letörlöm mikroszálas törlőkendővel.
2017. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, és az objektívet is mikroszálas törlőkendővel tisztítod? Erre szemüvegtisztító kendőt is hallottam pl.


Üvegfóliás kijelző+objektív: száraz mikroszálás törlőkendő vagy ha nem, akkor mit teszel rá?


Köszi!

2017. júl. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!