Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperi z1 compact telefono...

Ribizi kérdése:

Sony xperi z1 compact telefonom nem jól múködik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Állandóan kiirja hogy a crashmonitor alkalmazás leállt,a kezdőképernyő leállt, es ugyan ezt messengerrel is .Egyszer csak megadja magát és ujraindul.mi lehet a baja? azóta csinálja amióta gyári beálllitásokatt futtatam rajta.

2017. júl. 16. 16:11
 1/2 anonim válasza:
gyári visszaállírás vagy szervíz
2017. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nálam is ugyanez a probléma. Gyári adatok visszaállítása megtörtént, de ugyanaz maradt a probléma. El akartam vinni szervízbe egy ismerőshöz ( mivel lejárt a hűségidőm) de ott azt a reakciót kaptam, hogy nem lehet megcsináltatni, vagy ha esetleg sikerülne akkor is drágább lenne maga a javítás mint a telefon! A legtöbb alkalmazásból kidob és a crashmonitort írja ki nálam is, ugyanúgy mint nálad. Azóta vettem egy új telefont, de néha a működő alkalmazásokat még mindig nyomkodom rajta, mert nagyon szerettem ezt a készüléket! :( ( kicsit több, mint 3 éve volt mellettem)

2017. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!