Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Xiaomi redmi...

Mi a különbség a Xiaomi redmi note 4 és a note 4x között?

Figyelt kérdés
Valamit a b20 nélkül a 4g hálózatot sehogy nem vesz csak LTE képes a telefon? vagy esetleg melyik széria az ami Magyarországon teljes körűen működik?

2017. júl. 17. 22:06
 1/4 Trevor. ***** válasza:

B20 nélkül is van 4G pl. nagyobb városokban. Ez pl. tudja a B20-at: [link]


Nincs sok különbség köztük: [link]

2017. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A processzor, egyiknek Helio másiknak Snapdragon van, teljesítményben hasonlóak, mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai.


A sima Note 4 nek van B20-at támogató változata is.


Azt hiszem nagyvonalakban csak ennyi a különbség. Az egyik verzió Kínának lett szánva a másik Indiának talán? Erről már elvesztettem a fonalat, sajnos a Xiaomi ömleszti magából a telefonokat, aztán a frissítéseket nem győzi csinálni :\. De magukat szivatják.


Pl. a Redmi 4/Redmi 4x között már a kinézeten kívül semmi különbség nincs, proci ugyanaz.



Na s akkor kicsit a B20-ról: A B20 az a 800MhZ-s 4G hálózat, Kínában ilyet nem használnak, s akkor a gyártók nem is teszik bele a támogatást a telefonba mert spórolnak rajta kb. 12 forintot és így a külföldiek is szívnak meg a Kínaiak is ha külföldre mennek, hát nem szuper? A B20-a legelterjedtebb hálózat Magyarországon 4G téren, városokban viszont nem nagyon lehet használni, mert nagy hatótávolságot fed le, viszont kevés embert tud kiszolgálni, szóval ha városi vagy, akkor csak utazáskor lesz problémád vele. Én romániai vagyok, itt se nagyon használnak B20-at, szóval 30.000-es városomban van 4G, és kb. mindenütt. Horvátországba voltunk, ott is volt 4G, szóval nem egy exotikum, és ahol nincs 4G, ott szinte mindig van 3G, és az is elég mindenre, na de persze akkor is ez egy elég csúnya szépséghiba. A Redmi 4A-nak és a Redmi note 4-nek van B20-as változata is, de ha olyat veszel, drágább lesz, és mindenképp bizonyosodj meg róla valamilyen módon hogy nem-e vernek át!!! Magyarországon én azt tapasztaltam hogy jellemzően városokban van 4G B20 nélkül is. Máshol meg 3G :).

2017. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem nagyvárosban élek és ezért nézelődöm a b20-as verzió után de egyenlóre sehol nem találok redmi note 4 4gb/64gb verziót :(
2017. júl. 19. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3/32 gb-os van, szeintem az mindenre elég, bár te tudod :D. Geekbuyingon nézted már?
2017. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!