Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég kaptam új telefont,...

Nemrég kaptam új telefont, szerintetek vegyek rá fóliát? Műanyag tokot vettem, költség szempontból?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam új telefont.

Műanyag tokot vettem hozzá (bár kicsit nagy.. ) a Blahán vettem, csak elnéztem a méretét... de mindegy is. Ilyen mágneses. a hátát tutifix védi, vagy ha leejteném.


Fóliát szerintetek érdemes rávenni?

Illetve szilikontok kell hozzá?


Vigyázni akarok rá.



2017. júl. 18. 01:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Illetve, ha kell rá, hol lehetne olcsón venni rá fóliát?

Meg szilikontokot?

2017. júl. 18. 01:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes venni, legalább nem karcolódik össze a képernyője.
2017. júl. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Venni sehol.

Rendelni: ebay, aliexpress, wish.

A helyedben egyébként nem ezen spórolnék, ha nem a legolcsóbbat rendeled még hanem valami normálisat, még akkor is jobban jársz, mint itthon.


Talán kidobott pénznek tűnik, de ez az egy-kétezer forint (mindenestül ingyen szállítással, és nem a legolcsóbbal számoltam) tízezreket spórolhat neked, pontos típushoz való szilikonos tokot és fóliát rendelj hozzá mindenképp (ne valami randomot, mert az semmit sem ér), a műanyag törik, és onnantól nem véd semmit.

2017. júl. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen kapcsos telefontokom van. Nem olyan, amibe bele kell pattintani a telefont, hanem amit oldalról bele kell bújtatni, és még arra is ráhajtódik egy réteg a kapoccsal. Szóval elég jól véd, azonban a telefon sarkai ebből is ki vannak. Úgyhogy egy szilikontokot vettem még rá. Így már tuti védve van a telefon. A műbőr tokot itthon rendelten 3000-ért, de nem bántam meg, hogy ennyit adtam ki érte, mert 2 éve semmi baja. A szilikontok az olyan 2000 körül vettem hozzá. Egyrészt azért volt ennyi, mert ilyen csicsás mintás, ez tetszett. Másrészt pedig jó minőségű. Lehet rendelni 800-900 forintért is szilikontokokat, de pár hónap után ne csodálkozz, ha az illesztésnél kettéválnak. Szóval megéri kicsit többet költeni arra is. Az enyémnek még a színe se kezdett el kopni, és ez is már vagy 1,5 éve megvan.

Fóliát viszont sokan rendelnek főleg Szlovákiából (600-900 forint), mert onnan nagyon olcsó. Aki türelmes és gyakorlott, az fel tudja tenni buborékmentesen is, viszont van, akinek nem áll rá a keze. Viszont nem sokkal drágább ha bemész egy független telefonoshoz és ott rakatod fel.

Mondjuk én kaptam ajándékba a telefonhoz, mikor vettem, de azóta nem kellett még rajta cserélni azt sem.

2017. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!