Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A MobilCorner bolt az megbízha...

A MobilCorner bolt az megbízható, tisztességes bolt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Rendelninszeretnék a MobilCorner boltbólt elég nagy értékben 245.000ft értékben. Érdekelne, hogy a boltban minden termék eredeti-e, erdeteti gyártói-e a garancia. Meg ugye véleményeket szeretnék kérni, ki rendelt már onnan meg hasonlokat.

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. júl. 18. 05:23
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én még januárba rendeltem innen samsung tabletet igaz 'csak' 70ezer körül, de minden rendben volt. A garanciát is tudtuk érvényesíteni és a samsung oldalán regisztráltuk a terméket is így +1 év garanciát kaptunk rá. Nem vagyok egy műszaki zseni de ha tudtuk regisztrálni, akkor gondolom, hogy eredeti. A szállítás is gyors volt, úgyhogy merem ajánlani az oldalt.
2017. júl. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvashatsz párat, nekem jónak tűnik!

2017. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavasszal vásároltam telót tőlük,minden rendben volt...
2017. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!