Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony vagy Samsung a megbízhatóbb?

Sony vagy Samsung a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, a legmegbízhatóbb az Iphone.. csakhogy nem minenkinek engedheti meg a pénztárcája :/ A kérdésem arra vonatkozna, hogy melyik lehet a megbízhatóbb, melyiknél kisebb az esély meghibásodásra, azaz melyiknek hosszabb az élettartama?
2017. júl. 18. 17:24
 1/8 Trevor. ***** válasza:
63%

Nem az iPhone a legmegbízhatóbb...

Samsunggal szerintem kevesebb a probléma.

2017. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes Samsung is kerül annyiba, mint egy Iphone. A Sony nem negbízható sajnos. Lg viszont nem rossz.
2017. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. én azt mondom egyik se olyan jó. A samsung robbanni képes, a sony-mban meg csalódtam. Nem volt olyan jó, mint amire számítottam. Huawei eddig még nem hagyott cserben :)
2017. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Samsung sokkal megbízhatóbb mint a Sony. Illetve egy Huawei sem rossz.
2017. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdésben szereplő 2 márka közül egyértelműen a Samsung! A Sony manapság hardveresen már nem nagy durranás, szoftveresen pedig egyenesen katasztrófa! Viszont a Samsungon kívül még valóban nagyon szuper a Huawei is (tapasztalat), szerintem az LG is jó, illetve a Xiaomi-ról is csak jókat olvastam eddig!
2017. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :) Igazából mindenhonnan azt hallani, hogy a Samsung jobb, de nekem meg azzal van rossz tapasztalatom... s4 minim másfél év után egyik pillanatról a másikra meghalt, be se lehetett kapcsolni többet. Tudni szeretném, hogy ez mennyire általános Samsungoknál :/ Nem szeretnék mégegyszer így járni egy ennyi idős telefonnal.. :(
2017. júl. 18. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Sony-k közül a nyomógombosok voltak, vannak a legjobbak.

Sony m2-m van elötte wt19i(walkman) telom volt azelött pedig egy Sonyericcson-ból nyomógombos.

Nekem a Sony-val semmi gondon nem volt.

Az okostelefonoknál nagyobb a hiba lehetőség, Samsung,Sony ide vagy oda, ugyanolyan arányban hibásodhattnak meg.

2017. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem teljesen ugyanolyan arányban! Sony japán, Samsung dél-kóreai márka, más a gyártási technológia, így a meghibásodás aránya is!
2017. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!