Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7. Gyanús ha...

Samsung Galaxy S7. Gyanús ha 90 ezer forint körüli árat kérnek el érte? Mobilt cserélnék és tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mobilt szeretnék venni, és idáig S5-el és S6-al szemeztem ( nyilván használtan néztem) de most utánna néztem az S7-nek is...sokkal jobban tetszik mint az S6, mivel a Home gombja szögletesebb és a kamera sem dudorodik ki és önmagában a mobil is jobb mint az S6...mennyi a reális ár amit el kérhetnek és mire figyeljek? Mivel legtöbb S7 115 ezer körül mozog...Az S6 olcsóbban kijönne nekem, de most is olyan telefonom van amit nem annyira kedvelek...várjak amig le esnek az árak? Bocsi ha hosszú, és köszönöm!

2017. júl. 18. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Újonann legolcsóbban 126 700 Ft a Mobil Royal-ban, ahhoz képest nem annyira gyanús a 90, persze attól is függ, hogy az illető újonann mikor és mennyiért vette, illetve hogy hogyan működik, mennyire lett agyonhasználva.
2017. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!