Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Huawei y6 pro teefonom...

Van egy Huawei y6 pro teefonom, van rjga olyan lehetöség, hogy alkalmazás zárolása. Itt kér egy 4számjegyü kodot, de nem állitottam be sehova kodot, és nem is kaptam hozzá. Honnan/hogyan tudom meg a kódot?

Figyelt kérdés

HUAWEI Y6 PRO

2Honapos



2017. júl. 19. 02:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Van rajta *
2017. júl. 19. 02:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Tehát mi a probléma? Az egész telefon zárolva van vagy csak valamelyik alkalmazás? Ha nem tudod a kódot sem kell megilyedni. Legvégső esetben csinálj hard resetet, ez visszaállítja a telefont alap állapotba. Leírom a menetét, ha esetleg szükség lenne rá. Kapcsold ki a telefont. Nyomd egyszerre, hosszan a bekapcsológombot és a hangerő fel gombot. Majd itt válaszd a wipe data/factory reset opciót. Ennyi az egész. Ha van rá lehetőség mentsd le az adataidat, mert ez formázza a telót.
2017. júl. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:

0000, 1234

Első körben ezeket próbáld, ha nem jó, Google a barátod.


Nincs a telefon kóddal lezárva? Nem pin kódra gondolok.

2017. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én értem félre de nem arról van szó hogy alkalmazásokat tudsz kóddal ellátni?

Ha igen akkor te megadsz egy tetszőleges kódot és utána kiválasztod melyik alkalmazást szeretnéd lekódolni.Utána már csak azzal az általad beállított kóddal tudod megnyitni azt az alkalmazást.

2017. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az egész telefon csak az "alkalmazás zárolása" app. A telefont nem szeretnem formázni. Semmi kodot nem adtam meg, 0000 1234 et már probáltam. A telefonon nincs kod.
2017. júl. 19. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi történik ha beírsz egy kódot?
2017. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiirja h rossz kód. 5 után 30 mp várakozás
2017. júl. 19. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!