Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törölt Google Play áruház...

Fan1998 kérdése:

Törölt Google Play áruház programok (játék) megkeresésére tudnátok megoldást mondani? Többi lent!

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy megtudnátok nekem mondani, hogy anroidon hogyan tudom megnézni azokat a programokat (játékokat) amiket már töröltem a tabletemről egy 2-3 éve, de most újra leakarom tölteni csak nem tudom mi a neve a programnak? A belépővel nincsen baj, az ugyan az maradt ami 2-3 éve volt!


Egyszerű példát mondok:


Az Iphone AppStorba belemegyek rámegyek az Updates-re utánna pedig ott vannak a programok, az olyan programok is amiket 2 éve töltöttem le és nincsen telepítve a telefonomon, mert már töröltem, de ott van az alkalmazás...


Köszönöm a válaszokat!



#játék #Google Play Áruház #programok #törölt applikációk
2017. júl. 19. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazt a fiókot használod, akkor Play Áruház/ rámész a három vonalra a keresősáv bal oldalán, akkor kiadja a saját menüdet / Saját alkalmazások és játékok / Ott lesz három fül: Frissítések/Telepítve/Könyvtár... rámész a Könyvtárra, és ott megtalálsz minden alkalmazást és játékot, amit azzal a fiókkal valaha letöltöttél.
2017. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Első válaszoló tökéletesen leírta. :)
2017. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!