Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont kaptam, csak túl...

Új telefont kaptam, csak túl nagy tokot vettem hozzá a Blahán. Hogy tudnék rá legjobban vigyázni? Hol lenne érdemes telefontokot venni, és milyet? Fóliát vegyek rá? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

Hirtelen vásároltam hozzá telefontokot, miután megkaptam a telót.. igazából minél olcsóbban akartam venni, és kicsit túl nagyot vettem hozzá a Blahán (műanyag tok) nyűgösen vásároltam.. de mindegy. Azért lett elméretezve.


Vigyázni szeretnék rá.


Szerintetek kell rá fólia?

A szilikontok lenne a jó választás, vagy vegyek műbőr tokot?

Hol lenne olcsó? Kb. mennyi lenne árban? Hogy lehet leginkább vigyázni rá? Max. 2ezer körül lenne...


(azért akarok vigyázni rá mert többször volt, hogy nehezen vettem ki ebből a nagyobb tokból, meg tegnap is meg ma is ki-be kapcsolódott a buszon.. sok dolog volt a táskámban és lehet hogy megütötte a mobilt, vagy nemtom.. )


Hol van olcsó GSM-es? (rendelni nem akarok netről)



2017. júl. 20. 00:08
 1/5 A kérdező kommentje:

max 2000 ft körül tudnék rászánni

vagy 2500... még magam sem tudom.


Nektek műbőr tok van? Vagy szilikonos?


(műanyag mappatok van jelenleg, ami kicsit nagy.. )

2017. júl. 20. 00:09
 2/5 Dzseri válasza:
tok-shop.hu
2017. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem S7-em van, tetettem rá uvegfoliat és tényleg megéri. A plázában ahol csináltattam 2000 ft volt, ahhoz képest hogy október óta használom és elég sokszor leejtem és stb, nagyon jól bírja megéri. Telefonotokból nekem van mindenfele, kihajthatós, műanyag, szilikon. Én a szilikont szeretem a legjobban mert gyakran hasznalom es a kihajthatós ezert neha kicsit idegesítő nekem. A műanyagot annyira nem szoktam használni nekem nem vállt be. A szilikon a legjobb. Wish-rol nagyon olcsón tudsz tokokat rendelni. Bar a kiszállítás kicsit hosszú néha.
2017. júl. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevor. ***** válasza:
Boltból sosem vennék tokot, mostani szilikontokom is Aliexpress-ről van, 450Ft volt ingyenes szállítással és tökéletes.
2017. júl. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Milyen telefon , hátha tud valaki segiteni.
2017. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!