Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki aki kicsit többet ért...

Valaki aki kicsit többet ért a telefonokhoz mint én az tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék olcsón (50 000- 60 000 Ft) venni egy új telefont. A legfontosabb számomra hogy jó legyen a kamerája, mind elől mind hátul is, mert nagyon szeretek fotózni. Azt tudom hogy az Iphone-nak jó a kamerája de nem tudom, sok negatív oldaláról is hallottam. Nem nagyon merem megvenni. Tippek esetleg? Előre is köszönöm!

2017. júl. 20. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

ez így azért nagyon kevés információ. ebben az árkategóriában tudsz venni egy tökéletes, makulátlan állapotú, nagyobb tárhelyes, független 5S-t, amivel nagy valószínűséggel nem nyúlnál mellé, viszont a kamerája azért nem olyan kiemelkedő...6-nak például biztosan jobb...viszont 6-ot meg ebből a pénzből max olyat tudsz kapni, ami 16 gigás, valamilyen hálózatfüggő, meg esetleg még karcos is, és kitudja, hogy az akksija mennyire van elhasználódva, szóval rizikós.


nem azt mondom, hogy nem foghatnál ki egy jót, de azért az a 60ezer igencsak az alja az árának, és én eleve nem venném meg 16 gigával, meg úgy, hogy nem kártyafüggetlen.

2017. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trevor. ***** válasza:

[link]


Mondjuk ha a kamera a legfontosabb, akkor van jobb is.

2017. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!