Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Ntmlan kérdése:

Milyen telefont tudnátok ajánlani használtan maximum 25. 000 forintig?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha: nem akadozna és pontos lenne a GPS, az akkumulátor jól bírja és ne fagyjon le. Ezek a fő szempontok.

2017. júl. 21. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:

használtan miért is?


Inkább ez:


[link]


Medima markt-ból, Androidos, fóliás, 1 vagy 2 év garival.

2017. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Ha használtat veszel , gondold végig , hogy miért akarja eladni. más eldob , meg nem jó neki. Én biztos nem venném meg másnak a sz..át.

Mert még ennyi pénzből is lehet újat venni.

[link]

Ez arra pont jó amire neked kell.

2017. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nyilván adásvételi szerződést kötnék az eladóval, szóval ilyen dolgoktól nem tartok.

Valami ismert kellene amit ki tudok próbálni az adott helyszínen és tudom, hogy mégis mi az. :)

2017. júl. 21. 13:33
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
LG G2?
2017. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szériahibája van nem? Az, hogy besárgul a kijelző.
2017. júl. 21. 19:32
 6/8 Alex Fly ***** válasza:

Nekem nem sárgult. Öcsémnek sem. De jellemzően ha eddig nem sárgult, akkor valószínűleg nem fog. Az LG kétféle LCD-panellel gyártotta, amelyből az egyik hajlamos volt a sárgulásra. De ezeken már valószínűleg már kijött a probléma és javítva lettek.

Persze semmire nincs garancia...

2017. júl. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha kétféle LCD-vel van gyártva, akkor a típusszámnak is eltérőnek kellene lennie, nem?
2017. júl. 22. 18:00
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
Nem. Miért kellene? Ugyanúgy D802 mindegyik, függetlenül az alkatrészek beszállítójától.
2017. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!