Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcsó (általában...

Milyen olcsó (általában gombos) mobilt ajánlotok fesztiválokra/bulikra ami esetleg kibír pár napot töltő nélkül?

Figyelt kérdés
Az elvárás ebben az esetben nálam hogy legyen kamera amivel tudok fényképezni pár jó fotót h hol voltam. Facebook/Messenger előny de nem létszükséglet. 10000Ft körül gondolkodtam de pl a Nokia 225-nek nincs kamerája. Lehet noname ha ennyiért teljesíti az elvárásokat.

2017. júl. 21. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiért a myPhone Cube az egyetlen, aminek valamennyire értelmes kamerája van, de nem nagy szám az se! De amúgy nem értem: bulikra jársz, laza életmód, telefonra meg csak ennyi pénzed van? :/
2017. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Navon Mizu bt-70 Szerintem kamera,árban,akksi tartalomban is megfelelő lesz.


[link]


Hátlapi kamera felbontása 1.3 MPx

Hátlapi kamera maximális felbontása 1280 x 1024 pixel



Navon Mizu BT-180 Ez drágább de még hosszabb akksi idő.A kamera rosszabb.


[link]

2017. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!