Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung J3ról Iphone 6s re...

Samsung J3ról Iphone 6s re vagy Iphone 7re érdemesebb váltani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék magamnak végre egy normális telefont venni ami évekig elvan gond, lassulás nélkül. Megvettem a J3at és fél évig bírta, ennyi. Szeretnék beruházni egy drágább telefonra h ne keljen félévente telefon után koslatnom.Szegény eladó már csak mosolyog ha meglát...Nem tudom de én személy szerint eddig egyik androidos telefonommal sem voltam megelégedve. Szerintetek Iphone 6s vagy Iphone 7 érné meg jobban? Megéri a drágább 7et venni? Előre köszönök minden véleményt!

2017. júl. 21. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképpen inkább a 7-et vedd, HA tovább tervezel vele. Ha csak 1, max 2 évre, akkor a 6s is megteszi, de ha van elbszható pénzed akkor a 7 ebben az esetben is. Vagy ott az SE. Nekem az van, rohadt jó. Gyorsaságban tudja a 6s-ét(ugye ugyan az a proci), a dizájn-ja nagyon jó, olcsóbb. SE is jó lesz egy jó pár évig. Szerintem még vagy 5 évig biztos használható lesz, persze nem muszáj eddig is használni. A hét az kicsit több ideig de nem sokkal, kb +1 év. A kérdés hogy megér-e neked ez a +1 év (kamera kb ugyan az, gyorsaságban szinte észrevehetetlen a különbség, és nem is számot adó) +80 ezer forintot? Én a helyedben SE-t vennék(vagyis nem mert az van, de érted na :D :D :D ) De ha te nagyobb telefont akarsz, és van rá zseton akkor 7.
2017. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
De fölvitte valakinek az Isten a dolgát... Orbán kormány ftw, méghogy 4 millió szegény...
2017. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:

Ha van rá pénzed, inkább a 7. Bár az árát egyik sem éri meg.


Annyira bírom, amikor valaki elégedetlen az alsókategóriás androidos telefonjával, ezért vesz egy (árban legalábbis) felsőkategóriás iPhone-t és jön azzal, hogy mekkora szar az android, bezzeg az iOS sosem fagy, gyorsabb stb. Közben meg nem is használt felsőkategóriás androidos telefont (pl. Oneplus 5,Samsung Galaxy S7, S8, Huawei P10, Xiaomi Mi 6).

2017. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3! de az iphone menőőbb, nem is értem, miért nem érted!? :P :D
2017. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
iPhone nagyon nem éri meg!
2017. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Iphonet NEEEEEEEE
2017. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mennyi a keret? Mert a J5 vagy a S7 edge vagy huawei nova
2017. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!