Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ios 11 beta verziónál másnak...

Ios 11 beta verziónál másnak is vannak ilyen hibák?

Figyelt kérdés
Szóval az agond,hogy tegnap lefrissítettem az ipadom ios 11 beta verzióra és van vele néhány gond,például az akku,ami eddig kibírt egy napot most ezzel a szoftverrel lemerül kb öt óra alatt,illetve van olyan néha,hogy használom a tabletet,és egyszer elfeketedik a kép, el kezd tölteni (ez kb öt másodpercig tart),ezután visszadob oda ahol abbahagytam és megy tovább,de a legidegesítőbb talán az,amikor a youtubeon kirakok egy videót full screenbe,és hiába nyomogatom alul a gombot amivel vissza tudom rakni kis nézetre, nem csinál semmit.Más is tapasztalt hasonlókat?A válaszokat köszönöm.

2017. júl. 21. 19:40
 1/3 Captain Logic ***** válasza:
67%
Igen, nekem is ilyen. És ahelyett, hogy itt sírsz, rájöhetnél, hogy ez egy béta, és inkább elküldhetnéd a feedback alkalmazásban az Apple-nek..
2017. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Trevor. ***** válasza:
Most őszintén, egy beta verziótól mit vársz? Majd ha kijön hivatalosan az iOS 11, akkor abban már nem lesznek benne a most tapasztalható hibák.
2017. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11.1 is ez a helyzet.... és nem béta
2017. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!