Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook alkalmazás fiók...

Facebook alkalmazás fiók egyik telefonról a másikra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a problémámmal fordulok hozzátok, hátha tudtok nekem segíteni, hogy jelenleg 2 telefonom van. A régiről szeretném az újra átrakni a Facebook, Facebook Lite, vagy a Messenger (esetleg mind 3) alkalmazást úgy, hogy az adatok megmaradjanak. Azaz nem csak az alkalmazást szeretném átszinkronizálni (mert egyértelműen le tudnám tölteni a play áruházból), hanem az alkalmazás adatokkal egyetemben.

A régi telómon vagyok bejelentkezve erre a 3 Facebookos alkalmazásba és jó múltkorában, hirtelen kellett jelszót változtatnom és ha rám szakad az ég se tudom az új jelszavamat. (Ezt csak azért írom le, hogy kivédjem a "felesleges" tanácsadást: a helyzetemet még inkább rontja, hogy mivel már majdnem 10 éve regiztem be a régi email címemmel, amit nem nagyon használtam, így az törlődött. Újra regisztráltam ezt a címet, de a biztonsági kód csak nem érkezett meg. Felvettem a kapcsolatot a Citromaillel és a Facebookkal is, de semmi visszajelzést nem kaptam már több, mint 1,5 hónapja, tömören ennyi.)

Ilyenre van lehetőség?

2 androidos telefonról van szó, viszont a régi LG, az új Lenovo.

Olvastam rengeteg ezzel kapcsolatban, de sajnos segítség hiányában nem tudom ezt megoldani magam.

Nagyon szépen megköszönném, ha valaki tudna segíteni, mert tényleg nagyon fontos volna számomra, különben nem írtam volna ki ide.

Aki tudna érdemben segíteni, meghálálnám, tudom, hogy a mai világban semmi sincsen ingyen, nem ad egy vadidegen csak úgy, részletes segítő leírást (amivel a saját szabadidejéből veszít), csak az ember 2 szép szeméért! :)

(Ezt is leírom a félreértések elkerülése végett: gondolom lejött nektek, hogy fontos volna számomra megtartanom ezt a fiókomat, ezért kértem segítséget és nem egyszerűen, józan paraszti ésszel újat létrehozni. :) )

Még egyszer köszönöm! Bízom benne, hogy valaki tud majd segíteni.



2017. júl. 21. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

1.Az Asus-nak van egy olyan applikációja hogy Share Link (Azt hiszem Android 5.0-tól le lehet tölteni Google Play-ről).Ezzel alkalmazásokat lehet átküldeni.És gondolom az alkalmazás adatokat is át küldi (Két feltétele van a programnak 1.Egy wifin kell lenni a kettőnek,2.Legyen Wifi direkt [Szinte mindegyik telefonban benne van kb. olyan 2008-óta]).De ha az adatokat nem küldi át akkor sincs baj mivel csak másol nem áthelyez (Vagyis mindenből kettőt csinál [Legalábbis amit elküld].


2.A kódot meg újra kell kérni SMS-ben, oda 90% hogy megérkezik.

Ha megvan a jelszó akkor facebookon azonnal email címet kell cserélni (Nekem az Outlook [Microsoft-os email] híbátlanul működik).


Ha a kód nem érkezik meg akkor addig kell zaklatni őket amíg nem válaszolnak.


Ha nem tudtam segíteni sajnálom.


(Felelőséget nem vállalok az esetleges károkért)

2017. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!