Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem az Iphone 7 plus...

Leejtettem az Iphone 7 plus telefonomat. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Kb 1 m magasságból ejtettem le a telefont a parkettára. Kijelzövel a földre fordulva volt, a sarkára érkezett, majd elfordult. Eredeti tok van rajta, erős, jó minőségű, leszedni is nehéz. A kijelzőt üvegfólia védi. Küllemre semmi baja nem lett, a fólia is teljesen ép. Belső probléma ebből adódhat?

2017. júl. 22. 00:34
 1/7 A kérdező kommentje:
kijelző*
2017. júl. 22. 00:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem valószínű.
2017. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Azta... szerintem túlreagálod, bár megértem, hogy egy ilyen komoly készülék esetében jogos az aggodalom. Nekem csak egy iPhone 5-öm van, de 3 év alatt X ezerszer leesett már kőre, márványra, aszfaltra védőfólia nélkül és semmi baja sem lett. Azért rácsodálkoztam, hogy vajon az ősrégi Nokia alkatrészeit tartalmazhatja e nyomokban, de csak azt tudom mondani, hogy az iPhone a korábbi telefonjaimhoz visznyítva jó minőség, na meg szerintem alapból úgy gyártják, hogy lehetőleg minimalizálják a törés, rongálás kockázatát. A hetes pedig már 2 generációval túlnőtte a korábbi társait szinte mindenben, úgyhogy a védőfunkciója is fejlődhetett.
2017. júl. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 7 és jobban törik,szerintem semmi baja nem lessz..
2017. júl. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer ejtettem le betonra a 6-osomat, egyből szilánkosra tört a kijelző (pedig Xprotector volt rajta). Cserélték, más baja nem lett.

Még a töltőcsatlakozó szokott megfáradni, de azt rögtön le tudod ellenőrizni.

Nyugi, nem lesz baja...

2017. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
Sose fogom megérteni, hogy valaki miért vesz hájfónt, meg úgy általában ilyen drága TELEFONT.
2017. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért Te barom, mert ezek már nem TELEFONOK, hanem kis számítógépek. A telefonálás egy a sok funkció közül. Az iPhone 8 pl. hozza a MacBook Pro teljesítményét, banchmark szerint.

De ha már itt tartunk, én meg azt nem értem, hogy ilyen hozzászólásokkal miért kell teleszórni egy kérdés oldalát? Irigy szerencsétlen marha vagy, de lehetnél az csendben is.

2017. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!