Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet legolcsóbban találni...

Hol lehet legolcsóbban találni iphone 6s?

Figyelt kérdés
szeretnék egy uj telot még pedig iphone 6s-t,de ezt mindenki tudja h nagyon drága.De ha valaki tud egy olyan helyet vagy boltot ahol kb 90-110 ezer Ft között van azt nagyon megköszönném! rendes válaszokat kérek!! előre is köszi

2017. júl. 22. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szeretnék egy Ferrarit, de ezt mindenki tudja hogy nagyon drága. De ha valaki tud egy olyan helyet vagy boltot ahol 9-11 millió között van azt nagyon megköszönném!
2017. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Használtan esetleg? Habár nem tudom, hogy ennyiért egyáltalán találhatsz-e...
2017. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ennyiért miért ne? használtan kb. ennyibe vannak...persze ha az ember meg akarja szopatni magát a 16 gigással...meg telekom vagy egyéb hálózatfüggő szarokkal. 10-20ezret minimum rádobnék, és legalább egy 64 gigásat vennék akkor már...bár a kérdező valószínűleg csak felvágni akar az ájfonnal, készíteni néhány tükörszelfit, ahol látszik a hátulján az almajel, semmi több, erre meg elég egy 16 gigás is...szóval reális a dolog...újról azért tegyél le, azt nem fogsz ennyiért találni.
2017. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Ecseri, kínai piac, aluljárók...
2017. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát 1.nem felakarok vágni vele!! 2 köszönöm a nagyon nagyon NAGYON KEDVES válaszokat!3 kébzeljétek találtam iphone 6s 117.000 ft jó igaz h 7 ezerrel több de találtam
2017. júl. 23. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!