Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iphone-t szeretnék...

Apple iphone-t szeretnék venni, ha összecsavarom a kábelt, akkor aztán nem fog töltödni az aksi?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 22:05
 1/7 anonim válasza:
Milyen kábelt csavarsz?
2017. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Összetekerem vagyis
2017. júl. 22. 23:03
 3/7 anonim válasza:
Miért tekered össze? Miért ne töltődne?
2017. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem azért, de:

Nem egy ember tekeri és/vagy hajtogatja össze a kábelt, mégsincs semmi baja. Ráadásul kapható kábeltekerő eszköz, vásárlásnál kérdezd meg, hogy van-e olyan, amit a Lightning kábelre is használható.

2017. júl. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Például az egyik haverom osztálytarsnőjének jatszodoztam összetekertem, és aztán nem töltődott a telefon mert a kábelt eltörtem vagy mi mert nem töltötte.
2017. júl. 23. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet úgy is összetekerni, hogy eltörik a kábel.

Viszont ha így csinálod, akkor nem lesz semmi baja:

[link]

2017. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat, hogy jön a kérdés az iphone-hoz?

Alapjáraton nem megy tönkre a kábel az összetekeréstől/hajtogatástól, nem véletlen hajlékony, ez a rendeltetéséhez tartozik.


Az egy másik kérdés, ha eleget baszkodod, bizony el lehet törni benne a vezetéket és tönkre is lehet tenni a kábelt.


De a baszkodás nem = a rendeltetésszerű hajtogatással, tekeréssel.


Hogy egy kábelt milyen könnyen lehet elbaszni ez elsősorban nem gyártó függő.

De tény, hogy márkánként kis mértékben változik.

Illetve az árkategória is közrejátszhat adott esetben.


Az viszont nem egy komoly haditerv, hogy te ez alapján válassz telefont, holott csak nem kéne baszkodni a kábelt.

2017. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!