Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy j5 2016 telefon...

Samsung Galaxy j5 2016 telefonom feloldo kodjat elfelejtettem valamilyen billentyu kombinacioval tudom recorveryzni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
elektronikus eszközök. mobiltelefonok
2017. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Piszok sok értelme lenne a telefonok lezárásának, ha "recorveryzni" egy megadott billentyű-kombinációra lehetne! :-)


Ész, ész, hova mész??? :-)


(mondjuk el tudom képzelni milyen hatalmas államtitkok lehetnek mindenki telefonján, hogy lezárogatják: X-files, távolkeleti-masztialbum, CIA akták, lucskos lyukak, kép a farkamról, stb... <=3 :-))


Eddig még nem hallottam olyanról, hogy ez másnak feltétlenül kellett volna, csak arról, hogy kizárják magukat a saját telefonjukból! :-)

2017. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lord Hidan ***** válasza:

#2 Ha valamihez nem értesz akkor ne szólj hozzá.


Kérdező: a telefont kapcsold ki majd úgy kapcsold be hogy egyszerre nyomod a bekapcsoló gombot a hangerő fel és a középső gombot.

2017. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól még hogy recovery-zod,a Google fiókod tudtommal fent marad
2017. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy sikerült e az akció?
2017. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sikerult

Köszi a segitséget!

2017. júl. 24. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!