Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetseges az hogy a microsoft...

Lehetseges az hogy a microsoft lumia 532 mobilom wifije kezd tonkremenni?

Figyelt kérdés
csaladihazban a wifi router lent van en meg fent vagyok az emeleten, na most eddig tokeletesen mukodott de mostanaban mindig megszakad a net meg csak 1- es erossegu wifi van, ez mitol lehet??? szerintem nem a wifi hibaja mert van egy laptopom is azt is itt hasznalom fent es azon mindig 3-as erossegu a wifi es a laptopon nem szokott megszakadni a net es nem lassul be hanem gyors.

2017. júl. 23. 12:33
 1/5 A kérdező kommentje:
5 honap garancia van meg a telon egyebkent
2017. júl. 23. 12:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Ments le mindent, gyári visszaállítás.
2017. júl. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fel lett frissitve windows 10 re es itt nincs rajta gyari visszaallitas mar mindent megneztem es nincs, amikor win 8.1 volt rajta akkor ott volt ilyen lehetoseg de itt nincs.
2017. júl. 25. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Beállítások--rendszer--névjegy--telefon alaphelyzetbe állítása.
2017. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mar nagy nehezen sikerült megtalálni magamtól is, de koszi a válaszokat, megcsináltam mar vegulis eddig most meg jo.
2017. júl. 26. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!